Кожен новий об'єкт TPBS Production володіє індивідуальними параметрами та вимагає розробки багаторівневої технічної документації. У неї входять креслення, розрахунок міцності, розробка деталей трубопроводів нетипової геометрії та багато іншого, що впливає на виробничий процес. Велика частина комплекту технічної документації складається саме конструкторською службою.

TPBS Production володіє унікальними фахівцями в області конструювання, надає послуги з розробки робочої конструкторської документації. При комплексному постачанні систем трубопроводів фахівцями проводяться вишукувальні та проєктні роботи та тільки після цього йде підготовка робочої документації на продукцію, що виготовляється (особливо елементів трубопроводів для ТЕС і АЕС).

При проєктуванні фахівці конструкторського відділу пропонують технічно грамотне та економічно оптимальне рішення, використовуючи всі інновації сучасних розробок і обладнання, а також прораховуючи можливі ризики. Конструкторські послуги включають в себе головну відповідальність за надійність пропонованих рішень для проєкту.