Основна продукція трубопровідного виробництва TPBS Production - це трубопровідні системи та супутнє обладнання для транспортування пари та гарячої води I-IV категорій. Понад 17 000 тонн продукції було поставлено для потреб АЕС України, Індії, Бангладеш, Болгарії та інших країн.

Крім головних трубопроводів, які з'єднують між собою окремі агрегати АЕС, підприємство забезпечує виготовлення допоміжних елементів різних параметрів (тиск, температура) і призначення:

  • трубопроводи головного циркуляційного контуру
  • допоміжні трубопроводи реакторного контуру
  • трубопроводи активної пульпи
  • поживні та конденсатні трубопроводи
  • трубопроводи свіжого і добірного пара, дренажні трубопроводи

Залежно від середовища, що транспортується (вода, пар, пароводяна суміш, повітря) і рівня його радіоактивності, періодичності роботи систем трубопроводів (безперервне або періодичне включення) конструкторські служби TPBS Production розробляють відповідну робочу конструкторську документацію (РКД) перед запуском у виробництво.

Підприємство забезпечує виготовлення і постачання трубопроводів з безшовних і зварних труб, поковок і листової сталі. Всі трубопроводи з температурою середовища, що транспортується в них вище 45 оС повинні мати теплову ізоляцію. Більш відповідальні трубопроводи мають металеву обшивку (листовим алюмінієм або оцинкованою сталлю).

Серед марок сталі для труб, які використовують в атомній енергетиці, на заводі використовують сталь типу ОХ18Н10Т. Вона має загальну корозійну стійкість для підтримки високої чистоти води реакторного контуру і в системах дезактивації.