Компанія TPBS Production виготовила партію трубопроводів високого тиску для транспортування природного газу для комплексу по видобутку вуглеводородів в Об’єднаних Арабських Еміратах.

На виготовлену партію деталей трубопроводів інспекційним органом «Bureau Veritas» було видано сертифікат EN 10204, який засвідчує, що обладнання виготовлено з дотриманням вимог міжнародних стандартів та вимог замовника до обладнання, що постачається.

Відповідно до умов договору, були виготовлені гнуті відводи діаметром 406,40 x 21,44 мм зі сталі PSL2 X60 (L415QS), з використанням технології індукційного гнуття. Загальна вага відвантаженої партії складає більш 17 000 кг. Вся продукція виготовлена в строк та відвантажена замовнику для подальшого монтажу на об’єкті будівництва.

Участь в даному проекті для TPBS Production – було черговим успішним досвідом по виготовленню нового типу трубопровідного обладнання для ринку Ближнього Сходу, що має цілий ряд високих вимог до сертифікації продукції, технології виробництва, стандартам в області якості, екології та охорони праці.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням існуючих та впровадженню нових технологій виробництва, якість нашої продукції підтверджено сертифікатами міжнародних організацій з контролю якості та промислового аудиту.

Замовляючи продукцію в TPBS Production – Ви отримуєте професійну підтримку наших менеджерів на всіх етапах супроводу договору, від запиту до відвантаження готової продукції. Ми допоможемо вирішити для Вас найскладніші задачі!

TPBS Production.