19 вересня 2018 року компанія “TPBS” / ТОВ “ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ” відзначила десятирічній ювілей від дня заснування заводу. На урочистих заходах, що відбулися на території підприємства зібрався дружній колектив компанії, ті колеги, що стояли на початку заснування заводу провели невеликий історичний екскурс про виникнення і початок роботи одного з найсучасніших машинобудівних заводів України.

За підсумками 10-ти річної роботи компанії на ринках України, та Світу було виготовлено понад 15 тисяч тон трубопроводів для атомних і теплових електростанцій, в тому числі із сучасних марок сталей. Географія поставок компанії розширюється кожного дня, значні об’єми продукції за роки роботи було виготовлено та поставлено до Казахстану, РФ, Республіки Білорусь, Індії, Болгарії, України та ін.

Технології виробництва, парк обладнання та кадровий потенціал дозволяють виготовляти продукцію, що відповідає усім сучасним світовим вимогам  якості. На сьогоднішній день компанія має атестовані технології виробництва відповідно до вимог ТУ, ГОСТ, ДСТУ, ISO, EN, ASTM, ASME та ін., що підтверджено відповідними сертифікатами.

Під час урочистих заходів керівництвом компанії було відзначено роботу кращих працівників, яким було вручено почесні грамоти,  відзначено преміями та пам’ятними нагородами. Попереду ще багато роботи, сміливих викликів, та звершень на енергетичних ринках світу, де наша компанія  впевнено та цілеспрямовано йде до своїх цілей.