Шановні друзі!

Благодійний фонд «Процвітання», за підтримки ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн» продовжує надавати допомогу медичним закладам Чугуївського району та малозабезпеченому населенню Малинівської ОТГ.

Нам дуже приємно констатувати той факт, що вперше разом з нами  на прохання керівництва КНП «Чугуївська ЦРЛ ім. М.І. Кононенка» про закупівлю медичного обладнання, дуже необхідного для боротьби з коронавірусною інфекцією, а саме автоматичного гематологічного аналізатора ВС-30s та необхідні для використання реагенти та пробірки, що дозволить прискорити виконання клінічного аналізу крові пацієнтам, у тому числі хворим на COVID -19, підвищити якість виконуваних досліджень та максимально зменшити контакт лаборанта із заразним матеріалом, долучився наш добрий партнер ТОВ «Малинівський склозавод». У дуже короткий термін часу була проведена процедура закупівлі аналізатора. Окрім згаданого обладнання нашим фондом було придбано та передано до Чугуївської ЦРЛ аквадистилятор електричний «MICROmed» DE-5; безконтактні градусники та пульсоксиметри; імуноферментні тест-ситеми для виявлення антитіл IgG, IgA та IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 та реактиви необхідні для проведення тестування тощо.

До БФ «Процвітання» регулярно надходять прохання, щодо надання допомоги населенню та медичним закладам, які через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 опинились у скрутних обставинах. Тому ми, в свою чергу, закликаємо всіх небайдужих долучитися та внести частку у добру справу допомоги населенню Чугуївського району. Люди, які творять хороші справи окремо, разом перетворюються на велетенську силу добра!!!

Для спілкування з керівником фонду Ви можете звернутися за

телефоном 067-57-341-39 або надіслати повідомлення безпосередньо на

офіційному сайті www.procvetanie.org.ua.

 

З повагою до вас, любі друзі,

та побажанням міцного здоров’я,

Наталія Сергєєва