Компанія «TPBS» / ТОВ «ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ» виготовила і відвантажила на адресу замовника першу партію систем трубопроводів свіжої пари для споруджуваних енергоблоків №1,2 АЕС Руппур, з реакторами типу ВВЕР-1200.

Загальний обсяг відвантаженої партії склав 315 тон готової продукції.

Основна номенклатура елементів трубопроводів, що входять в обсяг поставки: відводи гнуті, трійники, переходи Ø 825х30, Ø825х33 Ø620х25 Ø530х28 з різних марок сталей, що забезпечують надійну експлуатацію трубопроводів при заданих параметрах тиску і температури.

Поставлене обладнання виготовлено в строк і в даний час чекає вхідного контролю фахівцями станції для подальшого монтажу на енергоблоках АЕС.

Компанія «TPBS» / ТОВ «ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ» - велике машинобудівне підприємство України, що спеціалізується на виробництві систем та елементів трубопроводів для об'єктів енергетики, нафтогазового комплексу та підприємств переробної промисловості, наш колектив об'єднує в собі більше 400 професіоналів, виробничо-технічна база укомплектована сучасним обладнанням провідних світових виробників, за час роботи нашого заводу ми забезпечили поставки обладнання для більш ніж 70-ти електростанцій в різних частинах світу.