На щорічному зверненні до співробітників компанії, генеральний директор TPBS Production – Тимур Салуха - підвів підсумки роботи у 2021 році.
Станом на кінець 2021 року колектив компанії складає 477 працівників, збільшившись на протязі року на 44 людини.
Середній дохід робітників заводу збільшився на 10% і становить 19700 грн.
TPBS Production завжди має зацікавленість та потребу у кваліфікованих спеціалістах: зварювальники, токарі, спеціалісти з неруйнівного контролю.

За підсумками четвертого кварталу та усього 2021 року компанія отримала прибуток.
У 2021 році компанія сплатила податки у розмірі 51.5 мільйонів гривень до бюджетів усіх рівнів.

За інформацією від комерційного директора – Джанашия Р.І. у 2021 році компанія TPBS Production відвантажила 2 000 тонн трубопроводів для атомних станцій для замовників з Індії, Туреччини, Бангладешу та України.

У 2021 році компанія виконала:

  • поставку першого замовлення для ринку нафтогазової промисловості Катару;
  • освоїла техніку зварювання та згинання трубопроводів вироблених з титану;
  • налагодила та закріпила співпрацю в межах виробничої кооперації з підприємствами машинобудування різних регіонів України, а також Європи.

Компанія продовжує підтримувати благодійний фонд «Процвітання», що приймає активну участь у житті громади.
У 2021 році бюджет на благодійність склав 500 000 грн., завдяки чому було встановлено ліхтарі у парковій зоні міста Чугуїв та на вулицях Малинівської ОТГ, придбано обладнання для Чугуївської ЦРЛ та для реабілітаційного центру «ШАНС», який фокусується на дітях, що мають інвалідність.
Також, благодійний фонд здійснює допомогу мешканцям Малинівськоі ОТГ, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, у вигляді товарів першої необхідності та одягу, надає допомогу дітям, що лишились без батьків для навчання у вигляді ноутбуків, та інше.

Розуміючи потреби замовника та маючи портфель замовлень на півтора року вперед TPBS Production з впевненістю дивиться в майбутнє.
В 2022 році Компанія планує збільшити випуск продукції щонайменше на 25% та розширити виробничі потужності.