Компанія TPBS – найбільший український виробник та експортер систем трубопроводів для атомної та теплової енергетики - сьогодні, в День машинобудівника, відзначає свій п’ятирічний ювілей!

 

2016 року бізнес змінився, отримав нових власників, що принесли нові замовлення та інвестиції для відродження діяльності та розширення ринків збуту. Згодом з’явилося нове ім’я TPBS, що об’єднало співробітників і в роботі, і в дозвіллі та спорті, і в благодійності та взаємодопомозі.

 

За минулий час TPBS зумів вийти на нові ринки збуту Європи, СНД, Індії, Бангладеж, Туреччини, Близького Сходу та інших країн, поставивши на будівельні майданчики та діючі об’єкти енергетики понад 18 тисяч тон трубопровідної продукції.

 

Наша компанія поступово розвиває виробничі потужності, людський капітал, можливості лабораторії, проводить навчання своїх спеціалістів та підтверджує якість продукції та технологій виробництва успішним проходженням вітчизняних та міжнародних сертифікацій стандартів якості.

 

На сьогоднішній день TPBS – це сучасний та успішний завод, що не має аналогів в Україні та може впевнено конкурувати з міжнародними виробниками трубопровідного обладнання.

 

Щиро вітаємо наш дружній колектив, колег і партнерів, дякуємо за те, що разом з Вами ми впевнено й успішно йдемо до нових перемог та звершень!

 

З повагою,

Колектив ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн»