Виробничі процеси TPBS Production базуються на використанні сучасних технологій і роботі на обладнанні провідних світових компаній. Функціонування системи менеджменту якості можливо тільки при наявності високої кваліфікації персоналу, знаннях і багаторічному досвіді роботи в галузі енергетичного машинобудування. Десятки професій на заводі унікальні, оскільки подібного виробництва по його масштабам і оснащення в Україні немає. Саме тому співробітники є цінністю і золотим фондом компанії, запорукою конкурентоспроможності підприємства.

Служба управління персоналом забезпечує підтримку нових кадрів від етапу проходження адаптивних і навчальних програм до регулярних курсів підвищення кваліфікації, професійної підготовки в спеціалізованих навчальних закладах. Компанія зацікавлена ​​в розвитку власних експертів у зв'язку з дефіцитом деяких вузькоспеціалізованих професій. Тому приваблює молодих фахівців із закладів вищої освіти в розроблену систему стажування та наставництва. HR-служба створює таку систему мотивації, яка спонукає кожного співробітника до професійного розвитку і довгостроковим трудовими контрактами.

Одним із принципів кадрової політики TPBS Production є створення комфортних умов праці для всіх категорій персоналу:

- встановлена ​​40-годинна робота в тиждень
- гарантований повний соціальний пакет
- розвинена корпоративна культура
- продумана система харчування, доставка співробітників на завод комфортним транспортом

Для співробітників на посадах з умовами праці, які можуть вплинути на здоров'я, HR-служба забезпечує спеціальні пільги. Співробітники, які відчувають турботу про себе і впевненість у завтрашньому дні, готові розвиватися в професійній діяльності і досягати високих результатів.

Повне дотримання прав і забезпечення соціальних гарантій працівників відповідно до вимог чинного трудового законодавства України - фундамент кадрової політики TPBS Production