Конструкторська служба

Конструкторська служба

Невід'ємною частиною виробничого процесу в TPBS Production є конструкторська служба. Її основне завдання при комплексному постачанні систем трубопроводів - проведення вишукувальних та проєктних робіт, підготовка робочої документації на продукцію, що виготовляється.

Детальніше

Служба якості

Служба якості

Управління виробництвом націлене в першу чергу на якість продукції та задоволення вимог замовника. Контроль якості виробів відбувається на всіх етапах в експертних структурних одиницях TPBS Production, де проводяться при необхідності коригувальні дії. Починаючи з моменту отримання матеріалів і комплектуючих до відвантаження готової продукції.

Детальніше

Виробництво

Виробництво

TPBS Production виготовляє і поставляє елементи трубопроводів для потреб теплових і атомних електростанцій, підприємств металургії та нафтохімічного комплексу. Відділ виробництва має багаторівневу структуру для забезпечення всіх виробничих процесів і технологій виготовлення згідно з нормативними вимогами України, ЄС, Туреччини, Індії та інших країн.

Детальніше

Служба охорони праці

Служба охорони праці

Компанія сертифікована за стандартом ISO 45001 і забезпечує працівникам TPBS Production безпечні умови праці:

Детальніше

Служба управління персоналом (HR)

Служба управління персоналом (HR)

Виробничі процеси TPBS Production базуються на використанні сучасних технологій і роботі на обладнанні провідних світових компаній. Функціонування системи менеджменту якості можливо тільки при наявності високої кваліфікації персоналу, знаннях і багаторічному досвіді роботи в галузі енергетичного машинобудування. Десятки професій на заводі унікальні, оскільки подібного виробництва по його масштабам і оснащенні в Україні немає. Саме тому співробітники є цінністю і золотим фондом компанії, запорукою конкурентоспроможності підприємства.

Детальніше

Відділ підтримки продажів

Відділ підтримки продажів

Оснащення виробництва сучасним обладнанням, застосування передових технологій і 10-річний досвід виготовлення різноманітної трубопровідної продукції відкриває для клієнтів компанії додаткові можливості в проєктуванні систем трубопроводів. Цим гарантовано забезпечується висока якість кінцевої готової продукції. Співробітники відділу підтримки продажів здійснюють ефективну взаємодію з усіма підрозділами TPBS Production, що беруть участь в його виробництві.

Детальніше