Оснащення виробництва сучасним обладнанням, застосування передових технологій і 10-річний досвід виготовлення різноманітної трубопровідної продукції відкриває для клієнтів компанії додаткові можливості в проєктуванні систем трубопроводів. Цим гарантовано забезпечується висока якість кінцевої готової продукції. Співробітники відділу підтримки продажів здійснюють ефективну взаємодію з усіма підрозділами TPBS Production, що беруть участь в його виробництві.

Фахівці відділу супроводжують замовлення від етапу надходження до відправки продукції за адресою замовника. Під час отримання запиту від клієнта співробітники відділу з участю інших підрозділів опрацьовують технічні аспекти виготовлення замовлення. Вони консультують і узгоджують варіанти виконання продукції, враховують всі вимоги клієнта. Співробітники відділу інформують його про статус виготовлення і готовності замовлення до відвантаження, а також консультують клієнта з усіх додаткових питань, що з'являються, пропонуючи найбільш оптимальні розв'язання проблем.

Своєчасне постачання та гарантована якість продукції при повній відповідності вимогам робочої нормативно-технічної документації є ключовими пріоритетами відділу підтримки продажів.


Начальник відділу

Подимай Віталій Іванович
тел.: +38 (067) 578-00-39, +38 (067) 440-82-54
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ua


Спеціаліст відділу (напрям "АЕС")

Жихарєв Максим Васильович
тел.: +38 (067) 573-63-45
email: mv_zhiharevЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ua


Спеціаліст відділу (напрям "Теплова енергетика")

Нестеренко Лариса Сергіївна
тел.: +38 (067) 540-40-27
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Тісна взаємодія менеджерів відділу підтримки продажів з усіма службами заводу гарантує замовнику оперативне і якісне виконання всіх умов договору.