TPBS Production виготовляє і поставляє елементи трубопроводів для потреб теплових і атомних електростанцій, підприємств металургії та нафтохімічного комплексу.

Відділ виробництва має багаторівневу структуру для забезпечення всіх виробничих процесів і технологій виготовлення згідно з нормативними вимогами України, ЄС, Туреччини, Індії та інших країн.

Службу виробництва очолюють головний інженер, головний зварювальник і головний технолог. Вони ж наглядають за виробничими ділянками: розкрій металу, зачистка і підготовка, ділянку гнуття, ділянку термообробки, ділянку механічної обробки, ділянку пакування і фарбування.

Для вирізки трубних і листових заготовок у виробництві використовують машини плазмового і кисневого різання з ЧПУ, а також механічні способи розділового різання металу з наступною механічною обробкою кромок.

Обробку зовнішніх, внутрішніх поверхонь і кромок виробів під зварювання здійснюють на токарних, фрезерних, горизонтально-розточувальних і спеціалізованих кромкофрезерних верстатах.

Термічна обробка деталей проводиться в печах з викатним подом - газові (об'ємом 56м3) і електричні (об'ємом 10 м3), а також в пристроях для місцевої термічної обробки з приладами для автоматичного контролю процесу.

На підприємстві використовується ручне електродугове зварювання покритими електродами, ручне та автоматичне аргонодугове зварювання, механізоване аргонодуговим електродом, який плавиться, і автоматичне зварювання під флюсом. Роботи зі зварювання елементів трубопроводів проводяться устаткуванням, атестованим відповідно до вимог РД 03-614-03. Технологічні процеси зварювання для матеріалів трубопроводів ТЕС групи М01 і М02 атестовані РД 03-615-03.

Фасонні елементи, складальні одиниці та блоки трубопроводів поставляються споживачеві згідно з чинними стандартами та типовими кресленнями конструкторського відділу на монтажний майданчик де будується або реконструюється енергоблок. Далі вони укрупнюються і збираються в трубопровід відповідно до проєкту. Після складання і контролю трубопровід здається в експлуатацію.

Всі основні технологічні операції - газоплазмове різання труб і металопрокату, гнуття, термообробка, зварювання та контроль - автоматизовані. Процеси виконуються на сучасному європейському обладнанні, гарантують високу продуктивність і стабільну якість. У виробництві не використовуються екологічно небезпечні технології.

Розрахунковий ресурс роботи виробленого обладнання становить 200 тисяч годин, овальність згинів - 4-6%. Максимальне зменшення товщини стінок труб в розтягнутій зоні 10-12%, при блоковому постачанні на 50% і більше зменшується кількість зварних стиків, що істотно знижує витрати по експлуатації. Ці характеристики продукції дозволяють використовувати їх для будівництва сучасних надійних енергетичних об'єктів, які повністю відповідають світовим стандартам.