Управління виробництвом націлене в першу чергу на якість продукції та задоволення вимог замовника. Контроль якості виробів відбувається на всіх етапах в експертних структурних одиницях TPBS Production, де проводяться при необхідності коригувальні дії. Починаючи з моменту отримання матеріалів і комплектуючих до відвантаження готової продукції.

Відділ технічного контролю і Центральна заводська лабораторія здійснюють контроль якості готових виробів (металу, зварних з'єднань котлів і трубопроводів) основними методами:

  1. Радіаційний (рентгенографічний).
  2. Акустичний (ультразвукова дефектоскопія та ультразвукова товщинометрія).
  3. Проникаючими речовинами (капілярний).
  4. Магнітний (магнітопорошковий).
  5. Візуальний і вимірювальний.

У Центральній лабораторії є відділ механічних випробувань і хімічного аналізу матеріалів, що є важливим фактором повноцінності та об'єктивності роботи структури. Для проведення випробувань лабораторія оснащена необхідним обладнанням і засобами вимірювальної техніки, які проходять регулярну перевірку. Фахівці Служби якості зі стажем понад 20 років в галузі контролюють виробничі та технологічні процеси для попередження причин невідповідностей і дефектів.

Співробітники TPBS Production регулярно проходять спеціальну теоретичну підготовку і практичне навчання, регулярні курси підвищення кваліфікації. Всі фахівці атестовані та сертифіковані на 2-й рівень за НМК незалежними органами з атестації в галузі неруйнівного контролю відповідно до вимог нормативної документації України, ЄС і країн Близького Сходу.

Система управління якістю (СУЯ) компанії сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001: 2009 в Україні - підтверджено сертифікатом відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001: 2001. Продукція, що випускається відповідає вимогам якості ЄС, Близького Сходу, Туреччини, Індії та інших країн, що також підтверджується наявністю відповідних сертифікатів.