Невід'ємною частиною виробничого процесу в TPBS Production є конструкторська служба. Її основне завдання при комплексному постачанні систем трубопроводів - проведення вишукувальних та проєктних робіт, підготовка робочої документації на продукцію, що виготовляється.

З огляду на індивідуальність кожного об'єкта і несерійність виробництва, експерти конструкторського підрозділу самостійно забезпечують підготовку документації для виготовлення і постачання елементів трубопроводів для ТЕС і АЕС. Крім цього повністю забезпечують розробку перспективних трубопровідних напрямків. А також роблять підбір конструктивних рішень для базових елементів паропроводів надкритичних параметрів пару (СКПП) в діапазоні температур 580-620 °С при тиску пару 28-32 МПа.

Фахівці конструкторського відділу завжди зможуть запропонувати технічно грамотне та економічно оптимальне рішення конструкцій для реалізації в проєктах атомних і теплових енергоблоків як із традиційних сталей (20, 15ГС, 12Х1МФ, 15Х1М1Ф і інших), так і з сучасної високохромової сталі типу російської 10Х9МФБ-Ш або її європейського аналога Х10CrMoVNb9-1 (P91).

Конструкторська служба TPBS Production щільно співпрацює з проєктними та галузевими інститутами СНД, що гарантує розробкам високу якість і наукову підтримку.

Середній вік співробітників конструкторського підрозділу становить 42 роки. Стаж роботи за фахом - від 2 до 38 років. Велика частина експертів причетна до розробки галузевих стандартів, якими користується вся енергетика. Особлива увага приділяється передачі практичних знань і досвіду молодим фахівцям TPBS Production.