TPBS Production - лідер ринку виробництва систем трубопроводів за світовими стандартами.

За роки своєї діяльності завод зарекомендував себе як стабільний партнер у виготовленні систем трубопроводів, що працюють під тиском для АЕС, ТЕС, підприємств нафтохімічної та нафтогазової галузі. Підприємство забезпечило постачання продукції для більш ніж 70-ти електростанцій в різних частинах світу.

Потужності TPBS Production дозволяють виробляти щорічно близько 4000 тонн елементів трубопроводів, які стають невід'ємною частиною сучасних і безпечних енергосистем АЕС і ТЕС по всьому світу. Одним з найбільших споживачів продукції в області видобутку і перероблювання нафти та газу є нафтовидобувні компанії країн Близького Сходу.

Партнерами TPBS стали найбільші виробники котельних труб України та Німеччини, металургійні комбінати та машинобудівні заводи. Їхня продукція дозволяє виконувати замовлення, що відповідають світовим стандартам якості та безпеки. Серед постачальників обладнання є як вітчизняні машинобудівники (ТОВ "Фроніус-Україна", ЗАТ "Кераммаш", ТОВ "ХЕЗ ПТМ"), так і іноземні компанії (Weldotherm (Німеччина), ABC Schafer (Німеччина), Messer (Німеччина), Faccin (Італія), YXLON (Німеччина), ESAB (Швеція).

TPBS Production володіє технічними та виробничими можливостями для виготовлення і відвантаження продукції своїм замовникам в максимально короткі терміни  в разі оперативного ремонту енергетичних об'єктів ТЕС, АЕС і нафтогазового комплексу.

Завод розташований в Харківській області, Чугуївський р-н, смт Малинівка із загальною площею 2,6 га. На підприємстві працює понад 400 осіб.

Генеральний директор TPBS Production - Тимур Салуха.
Акціонери - В'ячеслав Еркес, Анар Карабовська.


Історія

  • 2007 рік - затверджено проєкт і розпочато будівельно-монтажні роботи нового виробничого комплексу з виготовлення елементів трубопроводів для теплових і атомних електростанцій, підприємств металургії та нафтохімічного комплексу.
  • 2010 рік - відкриття заводу для виготовлення і постачання трубопроводів високого, середнього та низького тиску. Виробнича площа першої черги - 35 000 м2. Нові стандарти відповідно до сучасних вимог до технологічного та виробничого процесу включають також робоче проєктування і конструювання.
  • 2016 рік - зміна власників заводу і створення нової компанії TPBS Production, яка входить в TBPS Group AG, вихід на новий виробничий рівень з новою експертною командою в трубному бізнесі.
  • 10 червня 2020 року - закінчення ребрендингу і трансформації компанії ТОВ "ТММ-Енергобуд Менеджмент" в підприємство ТОВ "ТіПіБіеС Продакшн" (TPBS). Уніфікація під єдиним брендом усіх підприємств, що входять в холдинг TPBS Group, для більш ефективної комунікації з міжнародними клієнтами.
  • 2020 рік - поставлено понад 17 000 тонн трубопроводів для об'єктів енергетики та нафтогазового комплексу по всьому світу.

 

Фінансовий звіт

Політика у сфері якості

Політика в галузі охорони здоров'я та безпеки працi

Екологічна політика