Про об'єкт: Білоруська АЕС (типу АЕС-2006) будується поруч з містом Островець в Гродненській області, що в 50 км від столиці Литви - Вільнюса. Генпідрядником є ​​"Атомстройекспорт". Всього на БелАЕС будується два енергоблоки потужністю по 1200 МВт кожний. Проєктована потужність АЕС складає 2,4 тис. МВт. Запуск в промислову експлуатацію першого реактора очікується в першому кварталі 2021 року, а введення в експлуатацію другого блоку заплановано на 2022 рік.

Реалізація: регулярна поставка TPBS Production трубопровідного обладнання для споруджуваної АЕС в Білорусі з 2013 року. За період було виготовлено і відвантажено понад 2500 тонн деталей трубопроводів для першого і другого енергоблоків з типом реакторів ВВЕР-1200.
Для Білоруської АЕС компанія TPBS займається виробництвом і постачанням трубопроводів високого, середнього та низького тиску. Склад стали - вуглецеві і нержавіючі.

Тип конструкцій: відводи гнуті, секторні, штамповані, трійники ковано-точені, зварні, переходи, зварні блоки деталей трубопроводів.